çözümlerimiz


Askılı Konteyner Askılı Konteyner

Profil Barlı Askılı Konteyner

Askılı Konteyner, uluslararası tekstil lojistiğinde kullanılan, esnek, ekonomik, tek seferde en yüksek taşıma kapasitesi sağlayan verimli ve çevreci bir çözümdür.

EBBİ Lojistik Çözümleri, mevcutta Deniz Yolu ve İntermodal Lojistik’te kullanılmak üzere 20'lik, 40'lık ve 45'lik konteynerlere uygun demonte Askılı Konteyner ekipmanları üretimini ve kurulumunu yapmaktadır. Ürünlerimiz, hızlı montajın ve hızlı sökümün yapılabilmesi ve ekonomik olması açısından özel yöntemler ile tasarlanmıştır.

Profil Barlı Askılı Konteyner Çözümlerimiz;

20 ft DC - 11 Profil Barlı (polipropilen ip askı veya şerit askı opsiyonlu)
40 ft DC - 22 Profil Barlı (polipropilen ip askı veya şerit askı opsiyonlu)
45 ft HC - 24 Profil Barlı (polipropilen ip askı veya şerit askı opsiyonlu)

Askılı Konteyner ekipman talepleriniz ve size özel çözümlerimiz için lütfen uzman personelimiz ile iletişime geçiniz.

Karton Palet

Karton Palet, ahşap ve plastik paletler ile karşılaştırıldığında yaklaşık 1/3 oranında daha hafif, ekonomik, 100 % geri dönüşümlü kağıttan üretilmiş, çevre dostu yenilikçi bir üründür.

Karton palet, zararlı haşereler barındırmadığı için ısıl işlem ve fumigasyon gerektirmez. Bundan dolayı ISPM-15 standartlarına tabi değildir ve uluslararası ticarette karşılaşabileceğiniz formalitelerle uğraşmazsınız.

Europalet ölçülerinde bir karton palet yaklaşık 750 kg taşıma kapasitesine sahiptir.

Konteyner Koruma Naylonu

Konteyner Koruma Naylonu, ürünlerinizi konteyner ile temiz, güvenli ve ekonomik göndermeniz için tasarlanmış, PE malzemeden üretilmiş bir " Açık Ağız Liner Bag" dir.

Ürünlerinizi taşıyacağınız konteynerler kirli veya hasar görmüş olabilir. Konteyner Koruma Naylonu, ürünlerinizi, nem, su, koku, pas ve dışardan maruz kalabileceği diğer tüm olumsuzluklardan korumak için tasarlanmıştır.

Ürünümüz 20' lik ve 40 'lık tüm konteynerler ile uyumludur ve konteyner içinde 100% koruma sağlar.